O nas


mgr Emilia Mazurek – Właściciel – Kosmetolog, trycholog

Magister kosmetologii, trycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (spec. Kosmetologia Estetyczna). Założycielka marki ER MEDICA. Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. Podczas zabiegów zwraca szczególną uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Autorka licznych publikacji w mediach branżowych. Dba o najwyższą jakość usług w klinice.

Specjalizacja: terapie problemów skórnych – trądzik,  zabiegi anti-aging, medycyna estetyczna, laseroterapia

 

 

 

 


mgr Ewelina Maślanka – Kosmetolog, trycholog, linergistka

Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz studia menedżerskie drugiego stopnia – na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z pasją uczęszcza na kongresy kosmetologiczne gdzie na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego oraz dermatologicznego, tym samym stale poszerzając swoją wiedzę.

Kosmetolog w gabinecie ER MEDICA od 3 lat.

Specjalizacja: kosmetologia pielęgnacyjna, zabiegi anti-aging, laseroterapia, makijaż permanentny

 

 

 

 


mgr Monika Samborska – pielęgniarka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pielęgniarka z ponad 9 letnim doświadczeniem w zawodzie. W ER MEDICA odpowiedzialna między innymi za opiekę nad klientem przy zabiegach iniekcyjnych osocza bogatopłytkowego. W pracy charakteryzuje się cierpliwością, dokładnością oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta.

 

 

 

 


mgr Natalia Mazurek – recepcja

Absolwentka resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Dba o dobry wizerunek gabinetu, jest odpowiedzialna za kontakt z klientami.