Endermologie LPG ® jest pierwszą na świecie opatentowaną technologią mechanicznej stymulacji tkanki zatwierdzona przez FDA, potwierdzający skuteczność redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała.  Mechaniczny masaż wykonywany jest przy pomocy wyposażonej w dwie elektronicznie sterowane rolki głowicy, która wytwarza podciśnienie. Zaletą masażu podciśnieniowego jest wzmocnienie tkanki łącznej i stymulowanie do szybszego usuwania ubocznych produktów przemiany materii i toksyn. W efekcie ciało jest wymasowane i wydrenowane. Endermologia jest skuteczna w walce z nowopowstałymi rozstępami, stymuluje bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Większość klientów zauważa poprawę napięcia skóry już po pierwszym wykonaniu, a dalsze efekty potęgują się wraz z kolejnymi zabiegami w serii.

Endermologię wykonuje się w specjalnym jednoczęściowym kostiumie (endermowear) , który zapobiega szczypaniu skóry oraz zaciąganiu włosów.

 

ZALETY:

bezinwazyjny
indywidualnie dobrane parametry urządzenia
przeprowadzenie serii gwarantuje widoczne i satysfakcjonujące efekty 

 

DZIAŁANIE:

ujędrnia skórę i redukuje obwody ciała
poprawia krążenie krwi i limfy
działa antycellulitowo i wyszczuplająco
spłyca, uelastycznia i rozjaśnia wygląd blizn oraz rozstępów
efekty widoczne już po 5-6 zabiegach 

 

ZALECENIA:

Zalecamy, by wykonywać endermologię z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu. Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-15 zabiegów.
Na kilka dni przed planowanym wykonaniem endermologii zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów.
Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecamy prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze.

 

PRZECIWWSKAZANIA

czynny nowotwór, ostry stan chorobowy
ciąża oraz okres po ciąży (do 5. miesiąca po porodzie naturalnym oraz do 7. miesiąca po cesarskim cięciu)
karmienie piersią (przez okres 6 miesięcy od porodu)
miesiączka (o ile zabieg ma być wykonywany w okolicach brzucha)
świeże blizny po zabiegach chirurgicznych
przyjmowanie antykoagulantów
zapalenie żył
bolesne żylaki
przepuklina brzuszna
naczyniaki
liczne tłuszczaki

 

CENA:

Endermologia® LPG – CAŁE CIAŁO (40min) – 180zł
Endermologia LPG – PAKIET 5 ZABIEGÓW  – 850zł
Endermologia® LPG – PAKIET 10 ZABIEGÓW + KOSTIUM GRATIS – 1500zł
Endermologia® LPG – PAKIET 15 ZABIEGÓW + KOSTIUM GRATIS – 2100zł

Onda jest to urządzenie wykorzystujące najnowszą na rynku technologię mikrofali Coolwaves. Mikrofale docierają w sposób fragmentaryczny do tkanki tłuszczowej, pozwalając na jej redukcję i nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. Urządzenie posiada dwie głowice, jedna działa bardziej powierzchniowo podgrzewając tkankę, wpływa także na ujędrnienie skóry, druga głowica wnika w głębokie warstwy tkanki tłuszczowej, rozbijając je powoduje, że wchłaniają się one stopniowo w wyniku naturalnego metabolizmu. Technologia ta pozwala na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, wyszczuplanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło, a zabieg jest całkowicie bezbolesny. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu po około 2-3 tygodniach. Dla wzmocnienia efektów proponowana jest seria 4- 5 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu.

 

 

ZALETY:

– bezinwazyjny

– bezbolesny

– bardzo skuteczny

 

WSKAZANIA:

– redukcja opornej  tkanki tłuszczowej

– cellulit

– ujędrnienie skóry

 

ZALECENIA:

Zalecamy, by wykonywać ondę raz w miesiącu. Na kilka dni przed planowanym wykonaniem ondy zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów.

 

Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecamy prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża i karmienie piersią

– nowotwory

– implanty metalowe, rozrusznik serca

– stany zapalne skóry, choroby wirusowe, grzybicze

-niewydolność wątroby i/ lub nerek

-choroby neurologiczne

-zapalenie żył, zakrzepica żylna,  zakrzepowe zapalenie żył

-niewyrównana cukrzyca 1 i 2 stopnia

– choroby serca

 

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, polegający na wprowadzeniu za pomocą iniekcji substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia np. fałdy na plecach, brzuchu lub udach, których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych, ale także w obrębie twarzy tzw. chomiki lub podwójny podbródek. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny.

Wskazania do zabiegu to miejscowe otłuszczenie ciała. Lipoliza wykonywana jest najczęściej w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, szyi, brzucha, boczków, ud oraz pośladków, wokół pach i nad kolanami.

 

Jak wygląda zabieg ?

Podczas konsultacji kosmetolog zbiera wywiad dotyczący przebytych i ewentualnych aktualnych chorób oraz uczuleń. Przed zabiegiem na wybrane, zaznaczone okolice może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Dzięki używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów. Następnie, po dezynfekcji skóry, kosmetolog dokonuje wstrzykiwania preparatu w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które ustępuje.

Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

lipolizę iniekcyjną możemy zastosować w taki miejscach jak:

kończyny górne – w okolicy tricepsu
fałdy na plecach (poniżej żeber)
brzuch
biodra
„bryczesy”
 okolica podpośladkowa
wewnętrzna strona ud
wewnętrzna strona kolan
podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy
pseudoginekomastia męska
tłuszczaki
bawoli karczek (po terapii antyretrowirusowej) 

 

EFEKTY

utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
wzrost metabolizmu komórek skóry,
stymulacja mikrokrążenia,
stymulacja regeneracji skóry,
polepszenie odżywienia skóry. 

 

PRZECIWWSKAZANIA:

ciąża oraz karmienie piersią,
zaburzenia krzepnięcia krwi,
padaczka oraz choroby wątroby i nerek,
aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć,
alergia na składniki preparatu,
otyłość.

 

CENA:

Lipoliza iniekcyjna (1 ampułka) – 350zł

Lifting bez skalpela!

Niechirurgiczne odmładzanie skóry twarzy i ciała. Jest to nowoczesna alternatywa dla operacji chirurgicznych.

Thermage wykorzystuje w swoim działaniu fale radiowe wnikające głęboko pod skórę w celu przemiany skóry na jej powierzchni i usunięciu defektów związanych ze starzeniem się. Po zabiegu uzyskujemy  wygładzenie drobnych zmarszczek, podniesienie brwi, zlikwidowanie „chomików”, wyprofilowanie linii żuchwy i wygładzenie szyi.

 

PRZEBIEG PROCESU:

W pierwszym etapie dochodzi do rozerwania wiązań krzyżowych w strukturach kolagenu, włókna ulegają rozluźnieniu, pogrubieniu i skróceniu co klinicznie manifestuje się naciągnięciem skóry zaraz po zabiegu.
W drugim etapie (trwającym nawet do 9 miesięcy!) pobudzone zabiegiem Thermage komórki o nazwie fibroblasty rozpoczynają wzmożoną przebudowę kolagenu, który jest odpowiedzialny za prawidłowe napięcie i elastyczność skóry.  

 

WSKAZANIA

zmarszczki, bruzdy
obwisła skóra twarzy i ciała
nierówności skóry twarzy i ciała
opadanie powiek
opadające policzki „chomiki”
  

PRZECIWWSKAZANIA

– ciąża i karmienie piersią

– metalowe implanty

– wszczepione rozruszniki

– choroby autoimmunologiczne

– niesterydowe leki przeciwzapalne lub sterydy

 

EFEKTY:

-przywrócenie napięcia skóry

-poprawa konturu i struktury twarzy

-likwidacja obwisłych policzków i podbródka

-poprawa konturów oczu

-zmiękczenie delikatnych linii i kurzych łapek ( rezultaty niespotykane w innych zabiegach )

-uniesienie opadających powiek górnych

-wygładzenie zmarszczek powiek dolnych

-likwidacja wiotkości skóry szyi i dekoltu

-podniesienie pośladków

-ściągnięcie luźnej i obwisłej skóry na powierzchniach ud i ramion oraz  kolan

-ściągnięcie nadmiaru skóry z brzucha ( doskonałe po ciąży lub po utracie wagi )

-efekt liftingu dłoni

-odmłodzenie

 W niewielu przypadkach (mniej niż 0,05 %) mogą wystąpić opuchnięcia oraz zaczerwienienia w okolicach obszarów poddawanych zabiegowi, jednak zazwyczaj ustępują one do 24 godzin.

Rezultaty odmłodzenia mogą utrzymywać się latami, a ich trwałość zależy od stanu skóry i przebiegu naturalnego procesu starzenia. W przeciwieństwie do zabiegów laserem, zabiegi THERMAGE  są odpowiednie dla wszystkich typów i kolorów skóry oraz mogą być wykonywane o każdej porze roku.

 

CENA:

Thermage twarz (czoło + policzki) – 600zł

Thermage oczy – 400zł

Thermage okolica ust – 400zł

Thermage owal twarz – 500zł

Thermage szyja – 600zł

Thermage dekolt – 600zł

Thermage™ – Termolifting CIAŁO 1 PARTIA : 600-2000zł

Karboksyterapia to rewolucyjny zabieg w kosmetologii, uznawany za przełom w medycynie estetycznej. To idealne rozwiązanie na pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie, które często są uśpione poprzez starzenie się, nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej i stresujący styl życia. Jego istotą jest śródskórne podanie medycznego dwutlenku węgla, przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które kontroluje ciśnienie i przepływ gazu..

 

Działanie zabiegu

Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie przede wszystkim jako efekt metabolizmu komórkowego i przyczynia się do rozszerzania naczyń krwionośnych. Po zdeponowaniu dodatkowej ilości gazu w tkance, naczynia krwionośne gwałtownie się rozszerzają, a przepływ krwi zostaje zwiększony. Wówczas hemoglobina zawarta w czerwonych krwinkach zaczyna uwalniać atomy tlenu, jednocześnie łącząc się z wychwyconym dwutlenkiem węgla. W ten sposób CO2 aktywuje procesy oczyszczające, odżywcze i poprawy struktury kolagenu komórek skóry, dając wyraźny i trwały efekt ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry.

 

Zastosowania

Karboksyterapia może być zastosowana dla poprawy wyglądu skóry oraz zwiększenia jej elastyczności oraz jędrności. Opadające powieki, kurze łapki, zwiotczenie skóry, rozstępy i blizny – temu wszystkiemu zapobiec mogą zabiegi. Będą one pomocne również dla osób cierpiących na zmiany naczyniowe, trudno gojące się rany, czy łysienie. Jednocześnie nie powinny go stosować między innymi kobiety w ciąży, osoby będące w trakcie terapii nowotworowej oraz osoby cierpiące na autoimmunoagresję, poważne choroby serca, chorobową ciężką niewydolność nerek i płuc.

 

ZALETY:

-precyzyjne dawkowanie dwutlenku węgla, możliwe jest ustawienie maksymalnej ilości podawanego w jednym zabiegu dwutlenku węgla.

-aparat  wyposażony jest w programy z redukcją bólu dla podniesienia komfortu klientów

-dwutlenek węgla jest podgrzewany wbudowanym podgrzewaczem dla podniesienia komfortu zabiegu.

 

ZALECENIA

W ramach kuracji wykonuje się od 8 do 12 zabiegów, w odstępach 2 tygodni. Częstotliwość jest uzależniona od rodzaju i lokalizacji obszaru poddawanego infuzji.

Najlepsze rezultaty przynosi połączenie karboksyterapii z innymi kuracjami, np. mezoterapią igłową lub mikroigłową, falami radiowymi, drenażem limfatycznym czy też ultradźwiękami. Ponadto, infuzja CO2 stanowi świetnie przygotowanie do liposukcji chirurgicznej.

W przypadku wystąpienia opuchlizny w okolicach oczu, można stosować zimny napar z czarnej herbaty.

 

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża
choroby serca
ostra niewydolność nerek
ostra niewydolność płuc
ciężkie nadciśnienie tętnicze
leczenie inhibitorami anhydrazy węglanowej
bakteryjne, wirusowe, grzybicze zmiany na skórze
niewydolność układu oddechowego
ciężka anemia
wiek poniżej 12 lat
cukrzyca
niedawno przebyty zawał serca
ostre, zakrzepowe zapalenie żył
soczewki
jaskra