mgr Emilia Mazurek – Właściciel
– Kosmetolog, trycholog

Magister kosmetologii, trycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (spec. Kosmetologia Estetyczna). Założycielka marki ER MEDICA. Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. Podczas zabiegów zwraca szczególną uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Jest na bieżąco z nowościami w kosmetologii, stale poszerzając swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Autorka licznych publikacji w mediach branżowych. Dba o najwyższą jakość usług w klinice.

Specjalizacja: medycyna estetyczna, osocze bogatopłytkowe, terapie problemów skórnych – trądzik.

Dr Agata Jasiczek - lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1991 roku na wydziale lekarsko-dentystycznym. Od 1992 prowadzi prywatną praktykę dentystyczną, gdzie zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią, protetyką i implantologią. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej oraz curriculum implantologiczne. Ukończyła liczne szkolenia w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA z dziedziny medycyny estetycznej   potwierdzone certyfikatami. Od 10 lat prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

 

Specjalizacja: toksyna botulinowa, nici haczykowe liftingujące, wolumetria twarzy.

 

lic. Karolina Zapadka – kosmetolog / manager

Obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich kosmetologicznych w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Z pasją uczęszcza na kongresy kosmetologiczne gdzie na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego oraz dermatologicznego, tym samym stale poszerzając swoją wiedzę. W gabinecie ER MEDICA bardzo szczegółowo przeprowadza konsultacje kosmetologiczne, na których dobiera oraz wykonuje zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej oraz laseroterapii.

Specjalizacja: kosmetologia estetyczna, stymulatory tkankowe, zabiegi Anti-Aging, masaż kobido.

mgr Monika Samborska – pielęgniarka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pielęgniarka z ponad 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. 

W ER MEDICA odpowiedzialna między innymi za opiekę nad klientem przy zabiegach iniekcyjnych osocza bogatopłytkowego. 

W pracy charakteryzuje się cierpliwością, dokładnością oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta. 

lic. Patrycja Kupińska – kosmetolog / z-ca manager

Obecnie kończy studia magisterskie z Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerzając swoją wiedzę uczęszczając na warsztaty i szkolenia. Jej pasją są zagadnienia związane z trudną skórą, leczeniem trądziku, blizn, przebarwień. W gabinecie zajmuje się zarówno zabiegami poprawiającymi stan skóry, kosmetologią estetyczną oraz laseroterapią.

Specjalizacja: Terapie problemów skórnych: redukcja trądziku, blizn, przebarwień, masaż kobido.mgr Joanna Pham - linergistka

Z wykształcenia kosmetolog i linergista. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Jej celem jest uwydatnić Twoje piękno, abyś czuła się wyjątkowo a zarazem była sobą. Przywiązuje szczególną uwagę aby makijaż był spójny z Twoją urodą, oraz dodawał Ci pewności siebie.

Jest osobą o wysokim poczuciu estetyki, dlatego podczas konsultacji, wspólnie stworzy wizualizację makijażu, spersonalizowanego tylko dla Ciebie. 

Specjalizacja:  makijaż permanentny brwi metodą pudrową/ombre, usta, kreski.

mgr Emilia Podgórska - kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz kształtowania sylwetki.

Fanka zdrowego stylu życia – łączenia sportu, zbilansowanej diety z zabiegami wspomagającymi utratę tkanki tłuszczowej. Ponadto odpowiedzialna jest za pierwszy kontakt z klientem, powita Was z uśmiechem na recepcji, zawsze chętnie doradzi i znajdzie dogodny termin na wizytę.

Specjalizacja: zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, zabiegi laserowe, kosmetologia pielęgnacyjna.