mgr Emilia Mazurek – Właściciel
– Kosmetolog, trycholog

Magister kosmetologii, trycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (spec. Kosmetologia Estetyczna). Założycielka marki ER MEDICA. Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. Podczas zabiegów zwraca szczególną uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Jest na bieżąco z nowościami w kosmetologii, stale poszerzając swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Autorka licznych publikacji w mediach branżowych. Dba o najwyższą jakość usług w klinice.

Specjalizacja: medycyna estetyczna, osocze bogatopłytkowe, terapie problemów skórnych – trądzik.

lic. Karolina Zapadka – kosmetolog

Obecnie kontynuuje studia magisterskie kosmetologiczne w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Z pasją uczęszcza na kongresy kosmetologiczne gdzie na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego oraz dermatologicznego, tym samym stale poszerzając swoją wiedzę. W gabinecie ER MEDICA przeprowadza konsultacje kosmetologiczne, na których dobiera oraz wykonuje zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej oraz laseroterapii.

Specjalizacja: kosmetologia pielęgnacyjna, zabiegi laserowe, modelujące sylwetkę, masaż kobido.

mgr Monika Samborska – pielęgniarka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pielęgniarka z ponad 10 letnim doświadczeniem w zawodzie. 

W ER MEDICA odpowiedzialna między innymi za opiekę nad klientem przy zabiegach iniekcyjnych osocza bogatopłytkowego. 

W pracy charakteryzuje się cierpliwością, dokładnością oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta. 

lic. Patrycja Kupińska – kosmetolog

Obecnie studiuje Kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jest cały czas na bieżąco z nowinkami ze świata kosmetycznego stale poszerzając swoją wiedzę. Jej pasją są zdecydowanie zagadnienia związane z dbaniem o urodę, zdrowym żywieniem i aktywnym stylem życia. W gabinecie zajmuje się zarówno zabiegami poprawiającymi stan skóry, kosmetologią estetyczną, laseroterapią jak i zabiegami modelującymi sylwetkę.

Specjalizacja: kosmetologia pielęgnacyjna, zabiegi laserowe, modelujące sylwetkę, masaż kobido.mgr Joanna Pham - linergistka

Z wykształcenia kosmetolog i linergista. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Jej celem jest uwydatnić Twoje piękno, abyś czuła się wyjątkowo a zarazem była sobą. Przywiązuje szczególną uwagę aby makijaż był spójny z Twoją urodą, oraz dodawał Ci pewności siebie.

Jestem osobą o wysokim poczuciu estetyki, dlatego podczas konsultacji, wspólnie stworzymy wizualizację makijażu, spersonalizowanego tylko dla Ciebie. Do zabiegu makijażu permanentnego, przystępujemy po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących pigmentacji estetycznej.

 

Specjalizacja:  makijaż permanentny brwi metodą pudrową/ombre, usta, kreski.

lic. Emilia Witosińska - kosmetolog

Obecnie rozpoczęła ostatni rok studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii oraz kształtowania sylwetki.

W gabinecie ER MEDICA odpowiedzialna jest za pierwszy kontakt z klientem, powita Was z uśmiechem na recepcji, zawsze chętnie porozmawia, doradzi i znajdzie dogodny termin na wizytę.