Procedura zabiegowa przy użyciu prądów Darsonvala ma szereg zastosowań w przypadku problemów ze skórą głowy. Działanie Darsonvalu polega na podgrzaniu tkanek głębokich za pomocą prądu. Prąd posiada wysokie napięcie ale przy tym niskie natężenie ( do 1 mA). Moc Darsonvala możemy ustalać indywidualnie do potrzeb klienta- tak aby zabiegł przebiegał w komfortowych warunkach. Darsonwalizacja jest całkowicie bezpieczną procedurą, nie wywołuję w miejscu zabiegowym skurczu mięśni. Głównymi skutkami prądu Darsonvala to działanie odkażające, antybakteryjne, wpływa również na stymulację porostu włosa, polepsza mikrokrążenie. Prądy Darsonvala dezynfekują skórę głowy, powodujące jej oczyszczenie. Pozytywny wpływ prądu obserwujemy również w przypadku łupieżu. Poprzez działanie przeciwłojotokowe , praca gruczołów łojowych normalizuje się co wpływa na zahamowanie wypadania włosów na skutek łojotoku.

 

EFEKTY:

Ograniczenie świądu,
Zmniejszenie łojotoku skóry głowy,
Przyspieszenie procesów wzrostu włosa,
Zahamowanie ilości wypadających włosów,
Zmniejszenie stanów zapalnych występujących na skórze głowy,
Działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i grzybicze – dzięki wytwarzającemu się ozonowi,
Poprawa kondycji włosów i skóry głowy.

 

CENA:

Darsonval skóra głowy – 50zł

Karboksyterapia skóry głowy jest metodą stosowaną w leczeniu łysienia, wypadania włosów i łuszczycy. Pod wpływem wtłoczonego iniekcyjnie CO2 śródskórnie-naskórkowo. Powstaje efekt zwiększenia mikrokrążenia i dotlenienia komórek oraz mieszków włosowych. Ponadto tworzą się czynniki wzrostu VEGF, które stymulują odnowę i wzrost nowych włosów oraz odpowiadają za prawidłową proliferację komórek skórno-naskórkowych.

 

EFEKTY:

zmniejszenie wypadania włosów,
przyspieszenie wzrostu włosów 

odrost nowych włosów
pogrubienie łodygi włosa
poprawa stanu skóry głowy

 

CENA:

Karboksyterapia skóra głowy – 200zł

Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem, nadmiernym wypadaniem czy słabymi, kruchymi i wolno rosnącymi włosami. Szybkość otrzymania efektu jest gwarantowana dzięki celowanemu i głębokiemu przenikaniu dużych ilości substancji aktywnych, a więc prosto do miejsca gdzie leży problem – do komórek włosa.

Dzięki celowanemu działaniu komórka włosa dostaje niezbędne składniki aktywne, których potrzebuje, w efekcie wyprodukuje lepszej jakości włos, porost włosów ulegnie przyspieszeniu, a proces wypadania zahamowaniu. Mieszek włosowy zostanie wystymulowany do wyprodukowania możliwie największej ilości zdrowych włosów, zgodnie z tym jak został “zaprogramowany” genetycznie.

 

EFEKTY:

Pierwszych pożądanych efektów można spodziewać się po około 2 tygodniach po pierwszym zabiegu. Należy je jednak zawsze wykonywać w seriach około 4 – 8 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie, wtedy możemy mówić o pełnym efekcie kuracji. Ważne jest wykonywanie zabiegów przypominających, co jest kluczem do zdrowych i silnych włosów.
Nowe włosy stają się widoczne po 2/3 miesiącach.

 

CENA:

Mezoterapia igłowa skóry głowy (1 ampułka) – 300zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy (2 ampułki) – 450zł

Mezoterapia mikroigłowa doskonale sprawdza się w przypadku wszelkich typów wypadania włosów i łysienia. Przy jej wykonywaniu, wykorzystujemy niewielkie urządzenie Dermapen z jednorazowymi końcówkami z igłami, które poprzez mikronakłucia stymulują naskórek oraz ułatwiają wprowadzenie substancji odżywczych wgłąb skóry.

Dzięki nakłuciom skóry głowy i będącymi ich efektem mikrouszkodzeniami jej głębszych warstw, ta intensywnie się regeneruje. Prowadzi to do odrastania włosów.

Ponadto, zabieg Dermapen na wypadające włosy hamuje proces łysienia, odmładza naskórek, odżywia całą skórę głowy, a także – dzięki perforacji igłami – wprowadza do jej głębszych warstw specjalne substancje aktywne, takie jak osocze (wytwarzane z krwi, wypełnione płytkami krwi preparat) czy zawierające ważne witaminy koktajle odżywcze. 

 

EFEKTY:

ulepszenie kondycji włosów – wzrost poziomu ich wytrzymałości, gęstości oraz grubości
odmłodzenie naskórka głowy
pobudzenie wzrostu nowych włosów
regeneracja skóry głowy
poprawa wyglądu oraz świeżości włosów

 

CENA:

Mezoterapia mikroigłowa skóra głowy – 200zł

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to koncentrat własnych płytek krwi w niewielkiej ilości osocza uzyskiwany w procesie odwirowania uprzednio pobranej krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Koncentrat zawiera produkowane przez płytki krwi czynniki wzrostu, które przyczyniają się do odnowy skóry, poprzez pobudzanie procesów regeneracji tkanek oraz fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu. To skuteczna i bezpieczna metoda pozwala uzyskać naturalną rewitalizację i regenerację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu elementów uzyskanych z własnej krwi. 

Korzyścią wynikającą z zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego jest w zależności od stanu wyjściowego, poprawa zarówno jakości włosów, jak i ich gęstości już po kilku tygodniach od wykonania pierwszego zabiegu. Włosy stają się grubsze, mniej łamliwe. Pobudzone jest szybsze odrastanie włosów. Wypadanie włosów stopniowo się zmniejsza. Jest to metoda nieinwazyjna, naturalna, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji czy alergii.

 

EFEKTY:

Po pierwszych 4 tygodniach można zauważyć zmniejszenie wypadania włosów. Miedzy 6, a 8 tygodniem następuje poprawa struktury włosa. Pomiędzy 4 a 6 miesiącem od pierwszego zabiegu następuje poprawa gęstości włosów. Włosy stają się zdrowsze, pogrubione i bardziej sprężyste.

 

CENA:

Osocze skóra głowy – 600zł

Zabieg oxybrazji polega na delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą czystego tlenu i soli fizjologicznej pod dużym ciśnieniem. Zabieg jest nieinwazyjny i może być wykonany nawet przy najbardziej wrażliwych czy też naczyniowych skórach. Oxybrazja wykonywana jest „na mokro” ze względu na użycie soli fizjologicznej, która ma właściwości zmiękczające naskórek i łagodzące. Tlen ma właściwości lecznicze, przyspiesza gojenie i regenerację, zwiększa metabolizm komórkowy, poprawia stan skóry i włosów.

EFEKTY:

W trychologii oxybrazja przywraca skórze równowagę hydrolipidową, dodatkowo zapewnia nawilżenie, zabija bakterie beztlenowe oraz przyspiesza gojenie i regenerację. Zabieg poprawia mikrokrążenie skóry, stymulując mieszki włosowe.

CENA:

Oxybrazja skóry głowy: 150zł